Mateřská škola Tlumačov

Spaní v mateřské škole

08.07.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Spaní v mateřské škole Poslední den v MŠ před prázdninami, byl ve znamení velmi oblíbené akce – spaní v mateřské škole pro třídu nejstarších dětí v MŠ. Po pátečním obědě děti netradičně natáhly své tělo na koberec, pod hlavu si dali měkkou peřinku a odpočívaly, protože po dřívější odpolední svačině jsme vyrazili směrem k nádraží, abychom vlakem docestovali do Zlína.

Sladké mlsání na závěr školního roku.

08.07.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Sladké mlsání na závěr školního roku.

Jedna z maminek našich dětí, paní Dědková upekla pro naše děti ze všech tříd nejen krásný, ale také vynikající dort na ukončení školního roku. Děti jej dostaly na podnosky  krátce po ranní svačince a moc jim chutnal, o čemž svědčí časté přídavky. 
Děkujeme moc, byl opravdu výborný!!

Rozloučení s předškoláky

08.07.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Rozloučení s předškoláky 24. června 2019 se v mateřské škole v Tlumačově konala velká oslava. Loučili jsme se s našimi předškoláky, kteří od 1. září nastoupí do 1. třídy základní školy.  V 16.00 hod. už byla třída „Sluníček“ plná rodičů a ostatních rodinných příslušníků dětí, které se dnes oficiálně loučily s naší mateřskou školou.

Na návštěvě v základní škole.

08.07.2019   Jindra Zálešáková    Přečíst celý článek »

Na návštěvě v základní škole. Děti z mateřské školy navštívily naše bývalé kamarády, kteří letos končí 1.třídu. Přišli jsme se podívat, jak to ve škole funguje, prohlédnout si prostředí třídy se školními lavicemi a shlédnout ukázkovou hodinu, abycho si představili, co nás příští školní rok čeká.

Skákací hrady na školní zahradě.

08.07.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Skákací hrady na školní zahradě. Tak jako v loňském roce tak i letos se mohly naše děti těšit na skákací hrady na školní zahradě školy. I letos jsme pro ně připravili dva hrady, jeden menší a jeden velký s dlouhou skluzavkou. Děti se na ně moc těšily, a protože nám konečně počasí přálo, mohly na nich skákat celý den.

Zahradní slavnost v mateřské škole

18.06.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Zahradní slavnost v mateřské škole V rámci týdenních oslav dětí se konal také velký zahradní karneval. Už od rána se celá školka hemžila různými maskami, bylo veselo a ve všech třídách se tancovalo.

Návštěva hřebčince

18.06.2019   Jindra Zálešáková    Přečíst celý článek »

Návštěva hřebčince Dalším dnem oslav týdne dětí byla návštěva hřebčince. Za doprovodu jednoho ze zaměstnanců jsme si prohlédli stáje, kolotoč – zařízení, ve kterém se koně učí chodit, shlédli jsme výcvik jízdní policie, která má v místním hřebčinci své sídlo.

SPANÍ VE ŠKOLCE spojené s návštěvou multikina ve Zlatém jablku ve Zlíně

18.06.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

SPANÍ  VE  ŠKOLCE spojené s návštěvou multikina ve Zlatém jablku ve Zlíně Pro všechny děti ze třídy „Sluníček“+ předškoláky ze třídy „Hvězdiček“, které budou s námi chtít strávit den a noc v mateřské škole bez rodičů + navíc jedno večerní dobrodružství.

POZVÁNKA na informační třídní schůzku

12.06.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

POZVÁNKA na informační třídní schůzku Srdečně zveme rodiče nových dětí, které přijdou od září poprvé do MŠ na informační třídní schůzku, která se koná ve čtvrtek 27.6.2019 v 16,00 hodin v mateřské škole. Schůzka je určená rodičům (bez dětí).

Náš školní výlet.

06.06.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Náš školní výlet. V pondělí  3.6.2019 jsme se všichni vypravili na celodenní školní výlet do Dinoparku a ZOOparku do Vyškova. Od rána nám pěkně svítilo sluníčko a tak nic nebránilo tomu, abychom v osm hodin vyrazili na cestu za dobrodružstvím. Cesta nám příjemně ubíhala a netrvalo dlouho a byli jsme na místě.

© Mateřská škola Tlumačov, p.o. • Zřizovatel školky: Obec Tlumačov • www.tlumacov.cz
ŠkolaOnLine 2019
MŠ Tlumačov


Tisk ze stránek www.ms.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
19.08.2019 v 07:39:54,
© Mateřská škola Tlumačov 2019