Mateřská škola Tlumačov

Školní jídelna

Jídelníček 6.7. - 10.7.2020


Kvalitní mateřská škola

Z fotogalerií

INFORMACE PRO RODIČE - Potvrzení o zaplacení školného za rok 2019

13.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Zákon č.586/1992 Sb. o dani z příjmu v platném znění, umožňuje rodičům uplatnit slevu na dani ve výši poplatků za školné dítěte v MŠ zaplacených v kalendářním roce 2019.
Zákonní zástupci dětí, kteří budou slevu uplatňovat, vyplní přiložený formulář (v šatnách MŠ, od 14.1.2020 taktéž k vytištění na webu MŠ v sekci Dokumenty), předají ho paní učitelce Janě Řezníčkové (třída Hvězdiček) k doplnění celkové částky.

Potvrzení se bude vydávat od středy 15. ledna 2020.

PLAVECKÁ VÝUKA V MŠ

10.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Vážení rodiče, ve středu 12. února 2020  zahájíme s dětmi plaveckou výuku v plaveckém bazénu v Kroměříži.
9 lekcí – každou středu od 12.2. – 15.4.2020
(od 10.15 – 11.00 hod.) - (4.3.2020 se plavání nekoná - jarní prázdniny)
Plavecká výuka je dle pravidel vedení plaveckého bazénu v Kroměříži stanovena maximálně pro 25 nejstarších dětí z MŠ.

Kouzelník a žonglér v mateřské škole.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Kouzelník a žonglér v mateřské škole. Na začátku nového roku jsme přivítali v naší mateřské škole kouzelníka, žongléra se svým asistentem. Oba nám předvedli řadu zajímavých kouzel a triků, které jsme se zaujetím shlédli. Do svého kouzlení zapojili také naše děti, které s pomocí kouzelnické hůlky svedly taktéž zdatně čarovat.

Tříkrálové putování v Mateřské škole.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Tříkrálové putování v Mateřské škole. Je leden a do mateřské školy zavítali Tři králové. Malí, ale šikovní, v bílých pláštích, s korunou na hlavě s  písmeny K, B, M, s Ježíškem v postýlce a s dary v rukou. Tak se objevily nejmenší děti ze třídy Berušek u svých kamarádů ve Hvězdičkách a ve Sluníčkách.

Staráme se o opuštěná zvířátka.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Staráme se o opuštěná zvířátka. Každým rokem pořádá mateřská škola v měsíci prosinci sbírku potřebných věcí pro opuštěná zvířátka. Ke spolupráci jsme jako obvykle přizvali i základní školu v Tlumačově, která se do naší akce aktivně zapojila.

Vánoční koledování.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Vánoční koledování. Každým rokem vždy před svátky vánočními se skupina dětí, jako zástupci naší mateřské školy účastní koledování. Společně s paní učitelkou navštíví základní školu,školní jídelnu, družinu, Domov dětí a mládeže, obecní úřad, školní jídelnu, místní lékárnu a Kulturní a informační středisko Tlumačov.

Vánoční nadílka a posezení u stromečku.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Vánoční nadílka a posezení u stromečku. Každoroční posezení u stromečku a vánoční nadílka pro jednotlivé děti, to je událost, na kterou se všichni moc těší. Velmi se nám osvědčila spolupráce s rodiči, kteří koupí svým dětem symbolický dárek a tajně ho přinesou do mateřské školy. To byste nevěřili, kolik radosti způsobí! Nejinak tomu bylo i letos.

Divadlo dětského diváka v mateřské škole.

09.01.2020   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Divadlo dětského diváka v mateřské škole. V předvánočním čase zavítalo do naší mateřské školy nám všem dobře známé Divadlo dětského diváka z Přerova. Divadlo se prezentuje hercem + velkými maňásky a krásnými a nápaditými kulisami a divadelními rekvizitami, které spolehlivě děti zaujmou natolik, že se zaujetím zvládnou sledovat děj pohádek od začátku až do konce.

Divadlo Leonka v mateřské škole.

16.12.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Divadlo Leonka v mateřské škole. Už několik let jezdí k nám do mateřské školy divadlo Leonka, které nabízí pro naše dětí krásné pohádky s nápaditými kulisami, krásnými písničkami a napínavým dějem.

Mikuláš, čert a anděl v mateřské škole.

16.12.2019   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Mikuláš, čert a anděl v mateřské škole. 5.prosince navštívili naši mateřskou školu Mikuláš, čert a anděl. Už od rána byly děti natěšené, i trochu ustrašené, hlavně malí zlobilkové tušili, že by mohli od Mikuláše dostat pokárání a čertík by jim mohl zahrozit svou metličkou.

© Mateřská škola Tlumačov, p.o. • Zřizovatel školky: Obec Tlumačov • www.tlumacov.cz
ŠkolaOnLine 2020
MŠ Tlumačov


Tisk ze stránek www.ms.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
07.08.2020 v 21:11:50,
© Mateřská škola Tlumačov 2020